Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AANPG3486F1ZG
Call 0804387244586% Response Rate
Send Enquiry















Product Brochure
| Skin Type | All Type Skin |
| Packaging Size | 100 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Gender | Unisex |
| Ingredient Type | Herbal |
| Minimum Order Value | 2000 |
| Do You Offer Generic Or Brand | Brand |
| Usage/Application | Parlour |
| Type Of Packaging | 100 ml |
| Features | Skin Brightening |
View Complete details














Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Packaging Size | 200 mL |
| Gender | Unisex |
| Ingredient Type | Herbal |
| Skin Type | All Type Skin |
| Packaging Type | Bottle |
| Features | Tan & Pigmentation Removal, Oil Control, Softening & Smoothening, Skin Brightening |
| Organic | Yes |
| Shelf Life | 36 months |
| Third Party Manufacturing | Yes |
View Complete details







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Flavour | Alomond Oil |
| Gender | Unisex |
| Form | Liquid |
| Brand | Florena |
| Type Of Packaging | Bottle |
| Quantity Per Bottle | 400 ml |
| Shelf Life | 24 Months |
| Self Life | 24 Months |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details