Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AANPG3486F1ZG
Call 0804387244589% Response Rate
Send Enquiry













| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Hair Concern | Hair Fall |
| Packaging Size | 200ml |
| Gender | Unisex |
| Hair Type | Any Hair Type |
| Packaging Type | Bottle |
| Third Party Manufacturing | Yes |
| Shelf Life | 36 Months |
| Ideal For | Unisex |
| Key Ingredient | Amla, Shikakai, Argan Oil |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Hair Concern | Hair Fall |
| Packaging Size | 100ml |
| Hair Type | Any Hair Type |
| Shelf Life | 24 Months |
| Key Ingredient | Lemon, Rosemary, Neem, Onion, Jojoba Oil, Aloe Vera, Shikakai, Egg Protein, Bhringraj |
| Packaging Type | Bottle |
| Key Ingredients | Hibiscus |
| Shampoo Type | Hibiscus Shampoo |
| Ideal For | Unisex |
| Third Party Manufacturing | Yes |
View Complete details













| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Hair Concern | Hair Fall |
| Packaging Size | 100ml |
| Shelf Life | 24 Months |
| Hair Type | Normal Hair |
| Packaging Type | Bottle |
| Ideal For | Unisex |
| Third Party Manufacturing | Yes |
| Paraben Free | Yes |
| Sulfate Free | Yes |
View Complete details