Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AANPG3486F1ZG
Call 0804387244586% Response Rate
Send Enquiry















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Packaging Size | 6ml |
| Fragrance | Floral |
| Gender Type | Unisex |
| Packaging Type | Glass Bottle |
| Color | Yellow |
| Usage/Application | Personal |
| Shelf Life | 60 Months |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Packaging Size | 100 ml |
| Fragrance | Rose |
| Packaging Type | Plastic Bottle |
| Gender Type | Unisex |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Agarbatti, Cosmetic, Home Care and Attar |
| Shelf Life | 12 Month |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details








Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 2000 Bottle |
| Fragrance | Sandalwood |
| Packaging Size | 100ml |
| Gender Type | Unisex |
| Packaging Type | Plastic Bottle |
| Usage/Application | Hawan |
| Color | Yellow |
| Shelf Life | 24 Months |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details